Dětské náramky z minerálů

Dětské náramky z minerálů

Dětské náramky, Dětské náramky z minerálů

Dětské náramky z minerálů jako krásný doplněk pro holčičky i kluky. Náramky také přirozeně působí pozitivní energií z minerálních kamenů nebo se nosí jako talisman pro štěstí. Dětské náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Pro výběr vhodného náramku nás kontaktujte – zde se dozvíte jak nakoupit náramek.

NÁRAMKY Z MINERÁLŮ ISABELLA

Náramky z minerálů Isabella jsou tvořeny s láskou a vztahem k přírodním minerálům, kde necháváme vyniknout luxusní vzhled a krásu tohoto šperku. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy, muže a děti. Minerální náramky označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Všechny naše náramky z minerálů jsou originálně ručně vyráběné v České republice. Pečlivě vybíráme drahé a minerální kameny a náramky doplňujeme o chirurgickou ocel, bižuterní kovy nebo nádherné komponenty. Jako moderní doplněk pro muže, ženy i děti si můžete vybrat naše šňůrkové náramky s nastavitelnou délkou. Šňůrkové náramky jsou skvělé jako náramky přátelství – jsou úžasným dárkem.

DRAHÉ KAMENY A MINERÁLY

Drahé kameny a minerály doprovázejí lidstvo od počátku svého vzniku. Již v mladší době kamenné byly drahé kameny používány jako ozdoba a intuitivně byla pociťována jejich vnitřní síla. Drahé kameny a minerály září! Záření drahých kamenů má nižší intenzitu, ale zato má trvalé pozitivní účinky. Zejména v drahých kamenech, které jsou čistotou, průzračností, barevností a krásou krystalů převyšují ostatní svět minerálů, se koncentruje v nejvyšší míře duchovní energie. Každý z kamenů nám dodává skrze svoji barvu, krystalickou formu, strukturu i způsob opracování léčivou energii, která se nám v mnoha oblastech a centrech těla nedostává. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Velkou účinnost drahých kamenů pocítíme především stálým dotykem například v podobě náramku či náhrdelníku, protože dochází k šíření energie do celého organismu. Naše minerální náramky Vás rozzáří krásou a uzdraví Vaši duši.