Achát (z řeckého achates) je minerál, který se jmenuje podle názvu řeky Achates na Sicílii. Jedná se o jemně i hrubě vrstvenou směs proužků křemene, chalcedonu a opálu. Charakteristickým znakem achátu je jeho pestrobarevnost. Mezi nejběžnější zbarvení patří bílo-šedá, bledě modrá, oranžovo-červená a černá.

Achát a jeho působení

Achát – Duševní probuzení, vědomí vlastní identity, soucit, pocit jistoty, odvaha, vytrvalost a vůle k životu, důvěra ve vlastní schopnosti, tolerance, pochopení pro problémy bližních, podpora těhotenství, podpora krevního oběhu a prokrvení.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Velkou účinnost drahých kamenů pocítíme především stálým dotykem například v podobě náramku či náhrdelníku, protože dochází k šíření energie do celého organismu. Naše náramky z minerálů Vás rozzáří krásou a uzdraví Vaši duši. Vybírejte u nás minerální náramky podle kamenů. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.