Jadeit je minerál, jehuž název pochází ze španělských slov piedra de ijada, který znamenal ledvinový kámen či bederní kámen pro své údajné léčivé schopnosti. Později byl název zkrácen na jade, ze kterého vznikl jadeit. Jadeit je a byl hojně využíván pro výrobu sošek a drobných estetických předmětů, jelikož je velmi snadno opracovatelný. Jadeit je zelený, růžový, sivomodrý, bílý, černý, žlutavý a oranžovohnědý, což je kůrka jadeitu.

Jadeit a jeho působení

Jadeit – klid, vnitřní spokojenost, pomoc v žaludečních, jaterních, žlučníkových a střevních problémech, podpora ledvinové činnosti, močového ústrojí, odvodnění tekutin, záněty žil, trombózy, křečové žíly, zácpa, hemeroidy.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.