Dámský náramek z minerálů, andělská křídla, nefrit

430 

Dámský náramek z minerálů, andělská křídla, nefrit. Originální dámský náramek z minerálů de Luxe ve velikosti 18 cm. Velikost korálků 8 mm.

1 skladem

Popis

Dámský náramek z minerálů, andělská křídla, nefrit. Originální dámský náramek z minerálů de Luxe ve velikosti 18 cm. Velikost korálků 8 mm.

Náramek z minerálů Vám rádi upravíme podle Vaší velikosti.

Vyberte si tento jedinečný šperk pro doplnění Vaší krásy, pro radost nebo jako dárek. Všechny naše náramky z minerálů jsou originálně ručně vyráběné v České republice. Pečlivě vybíráme drahé a minerální kameny a náramky doplňujeme o chirurgickou ocel, bižuterní kovy nebo nádherné komponenty.

Minerální náramky Vám také vyrobíme na přání, kde si můžete vybrat minerální kameny, které se Vám líbí, přívěšek nebo si nechat vytvořit minerální náramek vhodný pro Vaše znamení (náramky podle znamení) nebo podle barvy, která se Vám líbí.

Všechny naše náramky jsou tvořeny s láskou a vztahem k přírodním minerálům, kde necháváme vyniknout luxusní vzhled a krásu tohoto šperku. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy, muže, děti i páry. Minerální náramky označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou.

Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření.

Více informací najdete zde: jak vybrat velikost náramku a péče o náramky.