Jak nakoupit náramek?

Jak nakoupit náramek z minerálů

Náramky z minerálů Isabella

Náramky z minerálů a drahých kamenů jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Minerální náramky si můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Minerální náramky si můžete vybrat podle barvy nebo druhu minerálních a drahých kamenů. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy, muže i děti. Všechny naše náramky jsou originálně ručně vyráběné v České republice. Pečlivě vybíráme drahé a minerální kameny a náramky doplňujeme o chirurgickou ocel, bižuterní kovy nebo nádherné komponenty. Všechny naše náramky jsou tvořeny s láskou a vztahem k přírodním minerálům, kde necháváme vyniknout luxusní vzhled a krásu tohoto šperku Minerální náramky jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou.

Šňůrkové náramky Isabella

Šňůrkové náramky jsou moderním doplňkem pro muže, ženy i děti s nastavitelnou délkou. Naše provázkové náramky jsou vždy doplněny minerálním kamenem, bižutérií nebo chirurgickou ocelí nebo jsou ručně pletené. Vybírat můžete z velkého množství barev a stylů. Náramky z provázků jsou skvělé jako náramky přátelství, jsou úžasným dárkem.

Doprava a platba

Minerální náramky Isabella odesíláme zpravidla do 1-2 dnů po připsání platby na účet 559176007/2700.

Doprava v České republice doporučeně Českou poštou nebo Zásilkovnou na výdejní místo – cena 95 Kč.

Po domluvě je možnost osobního převzetí v Brně.

Péče o náramky

  • Náramky navlékáme a sundáváme pomocí rolování přes ruku, ne roztažením
  • Náramky uchováváme na suchém místě
  • Komponenty mohou časem vlivem různých faktorů měnit barvu
  • Náramky by se neměly nosit při koupání, saunování, úklidu, sportu,..
  • Náramky by neměly přijít do styku s parfémy, kosmetikou a chemickými přípravky

Velikost náramku

Naše náramky tvoříme v univerzální velikosti o délce 17- 18 cm pro ženy, 21-22 cm pro muže a 14-15 cm pro děti.

Pro zjištění Vaší velikosti si stačí změřit obvod zápěstí krejčovským metrem a přičíst k pevnému obvodu zápěstí 1 – 1,5 cm.

V případě, že máte náramek jako dárek a nevíte obvod zápěstí, udává se standardní obvod dámského zápěstí 16 cm, standardní obvod pánského zápěstí je 20 cm a dětského 14 cm. Opět je třeba přičíst 1-1,5 cm.

Náramky jsou navléknuty na kvalitním pružném pevném vláknu. Pokud si přejete náramek upravit, rádi Vám ho zdarma dle Vašeho přání připravíme.

Cena a výběr náramku

Pro nabídku nás kontaktujte, rádi Vám zašleme aktuální nabídku náramků k prodeji. Andrea Isabella Peloušková, info@naramky-z-mineralu.cz, tel: +420732881446.