Znamení Blíženci

Blíženci jsou vzdušené, velmi zajímavé znamení. Jsou neodolatelní – mají kouzlo, šarm. Podvojná a rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení. Tajemství jeho schopností spočívá v dualitě – může dělat dvě věci najednou s menším úsilím a rychleji než většina z nás. Blíženci jsou velmi různorodí. Mávnutím kouzelného proutku se dokáže proměnit. Rádi se nechávají unášet bujnou fantazií a představivostí. V hlavě se jim neustále rodí nové originální nápady a myšlenky. Jsou velmi výřeční a okouzlující lidé.

Základní charakteristika

Dualita, adaptabilita, pohyblivost, komunikativnost, změny.

Blíženci jejich touhy a přání

Touha po změně, nová řešení, úspěch, romantická láska.

Vhodné drahé kameny a minerály

Alexandrit, topaz, akvamarín, rutil, křišťál, citrín, karneol, jadeit, kočičí oko, tygří oko, tyrkys, kalcit, jantar, perly, moldavit, růženín, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.