Znamení Kozoroh

Kozoroh je desátým znamením zvěrokruhu, které má co dočinění s povoláním, kariérou a vůdcovskými schopnostmi. Lidé v tomto znamení ztělesňují stabilitu, disciplínu a praktičnost, jsou stratégové a snaží se vnést strukturu do všech aspektů života. Klíčem k úspěchu pro Kozoroha je jeho plánování, vrozená spolehlivost a přesnost. Všechno pro Kozoroha má svůj čas – dokáže vždy trpělivě čekat na vhodnou chvíli.

Základní charakteristika

Vážnost, práce, ctižádost, přesnost, pomalost.

Kozoroh jeho přání a touhy

Moc, postavení, úspěch, prestiž, obdiv, přízeň, materiální úspěch, trvalý partnerský vztah

Vhodné kameny a minerály

Safír, topaz, zirkon, hyacint, ametyst, chalcedon, měsíční kámen, avanturin, labradorit, angelit, láva, křišťál, opál, sodalit, lazulit, lazurit, tyrkys, chryzokol, lapis lazuli, perly, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.