Znamení Lev

Lev je pátým znamením zvěrokruhu. Jeho vládcem je slunce. Symbolem tohoto znamení je lev, představitel síly, akce, odvahy. Lev bývá považován za krále zvířat – je tedy stavěn nad ostatní. Lidé narození ve znamení lva jsou plni tvůrčí síly, bývají skutečnými vůdci a dovedou vymýšlet velkolepé plány, jsou praktičtí a dobrosrdeční. Lvi jsou naprosto neodolatelnými společníky a nejlepšími hostiteli. Z lidí narozeným ve lvu vyzařuje silné sebevědomí, ohromná energie. Tito lidé jsou ale také velmi citově založení a nedokážou žít bez lásky.

Základní charakteristika

Moc, sláva, tvorba, ušlechtilost, působivost a vláda.

Jeho touhy a přání

Úspěch, peníze, náklonost, pozornost, pochvala a úcta.

Vhodné drahé kameny a minerály

Diamant, rubín, zlatý topaz, smaragd, granát, křišťál, tygří oko, perly, citrín, achát, sluneční kámen, jantar, olivín, platina, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.