Znamení Panna

Znamení Panna symbolizuje zralost, jistotu a moudrost. Panna je pracovitá, důsledná, praktická, snaživá, zásadová a spolehlivá. Je plná plánů a ideálů. Panny vždy stojí pevně nohama na zemi a jdou si za svým cílem. Panny mají laskavé srdce a znamenitý smysl pro humor. Panna má silnou potřebu uspořádaného života. Řád a harmonie je podstatnou složkou myšlení panny. Domov je důležitou součástí jejího života. Znamení Panny chce to nejlepší pro sebe, svou rodinu i přátele.

Základní charakteristika

Metoda, analýza, práce, oddanost, skromnost a důvtip.

Její touhy a přání

Úcta, pocty, prosazení, touha po slávě, zázemí a bezpečí.

Vhodné drahé kameny a minerály pro Pannu

Zirkon, citrín, ametyst, jaspis, tygří oko, amazonit, tygří železo, achát, olivín, lazulit, lazurit, jantar, lapis lazuli, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.