Znamení Rak

Symbolem tohoto znamení je rak, pod jehož krunýřem se skrývá citlivý, jemný a lehce zranitelný člověk. Podle starých Egypťanů je symbolem nebeské síly duše, která touží po domově. Hlavní roli pro něj hraje rodina a domov. Raci jsou velmi senzitivní a vnímaví a mnozí z nich dokážou předpovědět, co se má stát, a umí odhadnout, co si myslí ostatní lidé. Rak touží po bezpečí, stabilitě a porozumění. Žijete bohatým vnitřním životem.

Základní charakteristika

Silné citové založení, představivost, minulost, rodina, domov.

Rak jeho touhy a přání

Autorita, peníze, úspěch, láska, romantický vztah, manželství.

Vhodné drahé kameny a minerály

Diamant, rubín, topaz, heliodor, smaragd, měsíční kámen, rak, chalcedon, labradorit, howlit, jadeit, nefrit, granát, křišťál, amazonit, rutil, citrín, achát, olivín, sluneční kámen, perly, jantar, platina, zlato, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.