Znamení Ryby

Symbolem toho znamení jsou dvě ryby plující proti sobě. Představují dualismus a charakter těchto lidí – jedna z Ryb směřuje do světa a druhá Ryba se snaží světu uniknout. Lidé v tomto znamení jsou vnímaví, předvídaví, mají silně vyvinutou intuici a jsou obdařeni mimosmyslovým vnímáním. Jsou vybaveni jakýmsi „šestým smyslem“, často předem vytuší, co se stane. Ve znamení Ryb se rodí mnoho věštců, jasnovidců a astrologů. Ryby mají velkou obrazotvornost a fantazii. Ryba je jedním z nejpůvabnějších, nejpřitažlivějších a sexy lidí. Lidé v tomto znamení jsou romantikové nejen ve věcech lásky, ale i v životě.

Charakteristika znamení

Iracionalita, zranitelnost, měkkost, vnímavost, obětování

Ryby jejich touhy a přání

Život podle svých představ, romantický vztah, touha po poznání, cestování.

Vhodné drahé kameny a minerály

Akvamarín, Indigolit, ametyst, jaspis, olivín, nefrit, jadeit, měsíční kámen, labradorit, opál, lazulit, lazurit, fluorit, perly, lapis lazuli, perly, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.