Znamení Štír

Osmé znamení zvěrokruhu symbolizuje Štír, což je pozoruhodný tvor. Nejenže tráví dny v tmavých úkrytech pod kameny a vylézá až v noci, ale má až dvanáct očí – je velmi všímavý, bystrý, vše pozorně sleduje a před jeho zrakem se sotva něco utají či ukryje. Štír je výrazný, okouzlující, chytrý, intuitivní a záhadný. Po stránce fyzické a psychické je jedním z nejsilnějších znamení. Lidé ve znamení štíra mají nejsilnější vůli ze všech znamení. Jakmile si něco usmyslí, nic je nezastaví.

Základní charakteristika

Tajemství, skryté schopnosti, agresivita, záhada, touha, sexualita.

Štír jeho touhy a přání

Finanční vzestup, velká láska, uznání, popularita, úspěch, dědictví.

Vhodné kameny a minerály

Rubín, topaz, granát, turmalín, rubelit, achát, býčí oko, magnetit, láva, hematit, opál, korál, měď, obsidián, růženín, lapis lazuli, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.