Znamení Střelec

Střelec odpovídá mytologické postavě kentaura, napůl zvířete a napůl člověka. Toto znamení v sobě spojuje zvířecí vlastnosti – sílu a pohyb, a lidské vlastnosti – chápání a vědomí. Lidé v tomto znamení v sobě ukrývají spoustu vitality a nadšení, mají extrovertní povahu se smyslem pro humor. Střelec bere život vždy z té veselejší stránky – je velký optimista a nadšenec života, je upřímný a pravdomluvný. Má v sobě skvělý potenciál schopností, díky svým pozorovacím schopnostem a spolehlivým instinktům má často pravdu. Ke Střelci patří přísloví: „Co na srdci, to na jazyku“.

Základní charakteristika

Otevřenost, filozofie, náboženství, ideál.

Střelec jeho touhy a přání

Pravda, obdiv, přízeň, touha po poznání.

Vhodné drahé kameny a minerály

Safír, topaz, granát, turmalín, rubelit, achát, byčí oko, chalcedon, magnetit, labradorit, hematit, opál, korál, měď, černý obsidián, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.