Znamení Váhy

Toto znamení je symbolizováno dvěma miskami a závažím, které představují rovnováhu a spravedlnost. Dovede být neuvěřitelně objektivní, nestranný a nezainteresovaný. Váhy milují pořádek a soulad, hledají dobro, pravdu a krásu. Mají pevný charakter, vynikající pozorovací schopnosti s velkou touhou pro porozumění a harmonii. Životním úkolem tohoto znamení je nalézt rovnováhu a odstraňovat váhavost. Na problém se Váhy dívají jako na příležitost, nikoliv na překážku. Nad ostatními vynikají zásadami, ideály, krásou a stylovostí. Jsou velmi šarmantní, společenské, přátelské y inteligentní osoby, které milují pochvaly, potlesk a uznání.

Charakteristika znamení

Soudnost, spravedlnost, harmonie, nerozhodnost, spojení, mír.

Váhy její touhy a přání

Harmonie, spravedlnost, mír, romantická láska, krása, ocenění, kariéra.

Vhodné drahé kameny a minerály

Diamant, topaz, akvamarín, morganit, rubelit, růženín, jadeit, howlit, Láva, perly, chryzokol, perly, obsidián, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.