Znamení Vodnář

Znamení Vodnář patří mezi nejvíce fascinující znamení zvěrokruhu. Jeho živlem je vzduch, symbolizuje pokrok a vývoj – je člověk zítřka! Žije budoucností a odmítá omezení minulosti. Je všestranný, plný nadšení a jedinečné energie. Vodnář si žije život podle svého, miluje svobodu, nezávislost a hledá nové zajímavé a originální cesty. Má v sobě určitě fluidum, které ostatní přitahuje. Má bystré myšlení a dokáže pronikavě uvažovat.

Základní charakteristika

Budoucnost, společenskost, přátelství, dobročinnost, originalita, nezávislost

Vodnář Jeho touhy a přání

Dělat si jen své věci, život bez překážek, úcta.

Vhodné drahé kameny a minerály

Safír, topaz, akvamarín, křišťál, jaspis, sokolí oko, angelit, perly, amazonit, howlit, labradorit, opál, lazulit, lazurit, tyrkys, fluorit, stříbro, lapis lazuli, kočičí oko.

Náramky z minerálů Isabella

Minerální náramky Isabella jsou okouzlující šperky, které podtrhnou Vaši krásu a jedinečnost a zároveň Vám dodají nádhernou energii svým působením. Náramky z minerálů můžete vybírat podle toho, který se Vám líbí, a který Vás nejvíce osloví. Náramky si můžete u nás nechat vytvořit na přání – náramky na přání a vybrat si barvu nebo druh minerálních a drahých kamenů – minerální náramky podle kamenů. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Náramky si můžete také vybírat podle znamení zvěrokruhu – náramky podle znamení. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy – dámské náramky, muže – pánské náramky, děti – dětské náramky i pro páry – náramky pro páry. Pro vaši lásku Vám rádi poskytneme partnerské náramky z minerálů. Náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz je výborný dárek pro vaše blízké. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte.

Více náramků najdete v našem e-shopu.