Minerální náramky pro muže, Náramky pro muže

Náramky z minerálů pro muže, Minerální náramky pro muže

Náramky z minerálů pro muže, Minerální náramky pro muže

Náramky z minerálů pro muže jako elegantní doplněk pro každého muže. Vyberte si šperk pro doplnění svého charisma nebo jako talisman pro štěstí. Minerální náramky pro muže také příjemně působí pozitivní energií. Pánské náramky z minerálů označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Přemýšlíte o vhodném dárku? Náramky z minerálů Isabella je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz na náramky tvoříme pro každého s věnováním. Pro výběr vhodného náramku navštivte náš e-shop, pro více informací nás kontaktujte  – zde se dozvíte jak nakoupit náramek.

NÁRAMKY Z MINERÁLŮ ISABELLA

Náramky z minerálů Isabella jsou tvořeny s láskou a vztahem k přírodním minerálům, kde necháváme vyniknout luxusní vzhled a krásu tohoto šperku. Naše kouzelné náramky jsou s láskou tvořené pro ženy, muže a děti. Minerální náramky označené de Luxe jsou unikátní a jsou vyrobeny vždy jen jednou. Všechny naše náramky z minerálů jsou originálně ručně vyráběné v České republice. Pečlivě vybíráme drahé a minerální kameny a náramky doplňujeme o chirurgickou ocel, bižuterní kovy nebo nádherné komponenty. Jako moderní doplněk pro muže, ženy i děti si můžete vybrat naše šňůrkové náramky s nastavitelnou délkou. Šňůrkové náramky jsou skvělé jako náramky přátelství – jsou úžasným dárkem.

DRAHÉ KAMENY A MINERÁLY

Drahé kameny a minerály doprovázejí lidstvo od počátku svého vzniku. Již v mladší době kamenné byly drahé kameny používány jako ozdoba a intuitivně byla pociťována jejich vnitřní síla. Drahé kameny a minerály září! Záření drahých kamenů má nižší intenzitu, ale zato má trvalé pozitivní účinky. Zejména v drahých kamenech, které jsou čistotou, průzračností, barevností a krásou krystalů převyšují ostatní svět minerálů, se koncentruje v nejvyšší míře duchovní energie. Každý z kamenů nám dodává skrze svoji barvu, krystalickou formu, strukturu i způsob opracování léčivou energii, která se nám v mnoha oblastech a centrech těla nedostává. Drahé kameny a minerály mají pradávnou sílu a jsou dokonalost sama – pro svou krásu, život, světlo, barevnost, specifickou strukturu a léčivé záření. Velkou účinnost drahých kamenů pocítíme především stálým dotykem například v podobě náramku či náhrdelníku, protože dochází k šíření energie do celého organismu. Naše minerální náramky Vás rozzáří krásou a uzdraví Vaši duši.